[INSERT_ELEMENTOR id="4601"]

Pozdrowienia od szefa pilotów

Bartosz oberski

Dlaczego DreamBalloon POLSKA

DreamBalloon to doskonale zorganizowana firma oferująca usługi w zakresie przewozu pasażerskiego balonami na ogrzane powietrze.
Trafiłem do niej w 2014 roku, mając bogate doświadczenie pracy w firmach na całym świecie. Wcześniej pracowałem w mniejszych i większych organizacjach, jednak to właśnie DreamBalloon urzekła mnie swoim doskonale zorganizowanym systemem pracy. Tutaj stawia się ogromny nacisk na zadowolenie Klienta i rozwój.

Dzięki pracy w DreamBalloon nauczyłem się jak doskonale może funkcjonować biuro obsługi klienta aby ten czuł się zawsze dobrze poinformowany oraz jak wielką wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa przeprowadzanych lotów.

W 2020 roku postanowiłem przekazać to wypracowane przez lata doświadczenie pasażerom z Polski, otwierając tutaj oddział tej doskonale funkcjonującej firmy.

Jeśli szukasz atrakcji, która nie wymaga specjalnego przygotowania fizycznego, z której może skorzystać praktycznie każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, zdecydowanie powinieneś spróbować lotu balonem z DreamBalloon.

Czekam na Ciebie na pokładzie jednego z naszych pięknych balonów. Do zobaczenia!!

 

Bartek Oberski, pilot i manager w DreamBalloon Polska.

Nasi partnerzy

DreamBalloon jest dumny z długoletniej i stałej współpracy z firmami:

Prezenty i przygody – www.godream.dk

Dansk Ballon Union – www.ballonunion.dk

Klub Balonowy ZEFIR www.klub-balonowy.org

Festiwal Balonowy w Szczecinkuwww.balonywszczecinku.pl

www.balloonradar.com

Zamów bilet na swój lot balonem

[INSERT_ELEMENTOR id="4551"]