🏷️ -10% z kodem ZIMA2024 🏷️

Bilet na lot balonem z DreamBalloon

Lot balonem

Kup już dzisiaj bilet na lot balonem z DreamBalloon i wykorzystaj go w ciągu najbliższych dwóch lat.

Od razu po zakupie otrzymasz bilet w PDF. Na bilecie znajdziesz kod rezerwacji, z którym możesz zapisać się na dowolny lot w naszym kalendarzu lotów. Bilet nie jest imienny.

Każdy pasażer w ramach biletu otrzyma:

  • powitanie przez pilota i jego załogę na miejscu startu
  • szkolenie w zakresie bezpieczeństwa podczas lotu
  • około 1-godzinny lot balonem w wybranym przez siebie miejscu
  • możliwość uczestnictwa w procesie składania/pakowania sprzętu po locie
  • wspólny piknik z Szampanem i wręczeniem certyfikatu każdemu pasażerowi
  • transport na miejsce startu po locie

Gdzie latamy?

Regularnie wielu rejonach Polski – między innymi w SzczecinieGdańskuBydgoszczyToruniu, Warszawie, Łodzi, KoszalinieSłupsku

Nasze balony latają w Tatrach i Alpach, organizujemy nietypowe przeloty nad ciekawymi miejscami, loty wysokościowe i na dalekie dystanse. We wszystkich możesz wziąć udział.

Nasz bilet to gwarancja

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

F.A.Q

Jak mogę zapisać się na lot po zakupie biletu?

Każdy bilet zawiera unikalny kod rezerwacji. Wystarczy otworzyć nasz kalendarz lotów, wybrać termin i miejsce lotu spośród wszystkich dostępnych oraz wpisać kod i podać kilka niezbędnych informacji. Jest to bardzo prosty i szybki proces 🙂

Czy dzieci i kobiety w ciąży mogą latać?

Oczywiście, zachęcamy rodziców do zabierania dzieci na tą niezapomnianą przygodę, ale muszą mieć co najmniej 130cm wzrostu. Kobiet w ciąży nie możemy zabrać na pokład ze względu na bezpieczeństwo, ale zapraszamy w przyszłości.

Gdzie latacie / skąd startujecie?

Latamy w okolicach Szczecina, Trójmiasta, Torunia, Bydgoszczy, Słupska, Koszalina, Kołobrzegu, Szczecinka i na Kaszubach.

Dokładne miejsce startu jest ustalane bezpośrednio przed lotem, ponieważ musimy zaplanować lot posiadając najbardziej aktualne prognozy i znając kierunek i prędkość wiatru. Więcej informacji na temat konkretnych miejsc, w których startujemy mogą Państwo znaleźć na stronach poszczególnych regionów w zakładce rejony lotów.

Czy oba rodzaje biletów mogą być podarowane jako prezent?

Jak najbardziej. Kupując standardowy bilet, otrzymają go Państwo w PDF na podany adres e-mail od razu po zakupie. Taki bilet może być wydrukowany i podarowany jako prezent, ponieważ nasze bilety nie są imienne. Kupując bilet na lot balonem z zaproszeniem również dostaną Państwo taki sam bilet w PDF, ale dodatkowo wyślemy na wskazany adres unikalne zaproszenie zapakowane w balonową kopertę. Zaproszenia wysyłamy kurierem inPost w maksymalnie 2 dni robocze od zakupu. 

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂