[INSERT_ELEMENTOR id="4601"]

Loty w Szczecinie i okolicach

Loty balonem to najlepszy sposób na poznanie okolicy z góry

Piękna Nizina Szczecińska

Szczecin to miasto, w którym rzadko widzi się balony. Położone blisko granicy od zachodu, otoczone wodą od północy, lasami od wschodu. To wszystko sprawia, że uznane jest za trudny teren do latania balonem. Dodatkowo bliskość lotniska w Goleniowie daje pewne ograniczenia pilotom balonów. Jednak DreamBalloon ma spore doświadczenie w organizowaniu lotów w takich miejscach. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy naszym pasażerom regularne loty w Szczecinie. Oczywiście wymaga to dostosowania lotu do warunków meteorologicznych i geograficznych, dlatego czasami musimy wyjechać na start poza ścisłe centrum miasta. Czasami nawet musimy oddalić się od miasta na odległość gwarantującą bezpieczne przeprowadzenie lotu. Jednak zawsze mamy na względzie to, że nasi pasażerowie chcą zobaczyć panorama miasta lub wręcz przelecieć nad samym miastem.

Zamów bilet na swój lot balonem

Wielu ludzi żyje ale nie doświadcza cudu życia

Thich Nhat Hanh

DreamBalloon oferuje loty w całej północnej Polsce. Kupując bilet, swobodnie możesz zdecydować w którym regionie chcesz polecieć. Decyzję tą możesz zmieniać bez żadnych ograniczeń.

Pamiętaj – zawsze staramy się latać w miejscu, które wybrałeś na lot. Jednak w obliczu ograniczeń pogodowych czasami jesteśmy zmuszeni zmienić miejsce startu ze względu na bezpieczeństwo przeprowadzanych lotów.

[INSERT_ELEMENTOR id="4551"]