Lot balonem Szczecin i okolice

DreamBalloon organizuje loty widokowe w północnej Polsce. Szczecin jest jedną z głównych lokalizacji naszych lotów. Zróżnicowanie ukształtowania terenu w okolicach Szczecina sprawia, że jest wyjątkowo widowiskowy.

Piękna Nizina Szczecińska

Szczecin to miasto, w którym do tej pory rzadko pojawiały się balony. Położone blisko granicy od zachodu, otoczone wodą od północy, lasami od wschodu. To wszystko sprawia, że uznane jest za trudny teren do latania balonem. Dodatkowo bliskość lotniska w Goleniowie daje pewne ograniczenia pilotom balonów. Jednak DreamBalloon ma spore doświadczenie w organizowaniu lotów w takich miejscach. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy naszym pasażerom regularne loty w Szczecinie. Oczywiście wymaga to dostosowania lotu do warunków meteorologicznych i geograficznych, dlatego czasami musimy wyjechać na start poza ścisłe centrum miasta. Czasami nawet musimy oddalić się od miasta na odległość gwarantującą bezpieczne przeprowadzenie lotu. Jednak zawsze mamy na względzie to, że nasi pasażerowie chcą zobaczyć panorama miasta lub wręcz przelecieć nad samym miastem.

Jak polecieć? To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.
2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.
3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.
4. Brawo! Jesteś zapisany na lot!

Więcej informacji na stronach

Zarezerwuj swój lot balonem

Bilet na lot dla 1 osoby - 650 zł

Teraz promocja
650 zł 553 zł!

Bilet z zaproszeniem dla 1 osoby - 695 zł

Teraz promocja
695 zł 591 zł!

Balony Szczecin

Widok na Szczecin z balonu

Szczecin z góry

DreamBalloon

DreamBalloon Sp. z o.o.

ul. Wyścigowa 9/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56


email: Info@dreamballoon.pl
tel.  +48 881 683 888