🏷️ -10% z kodem ZIMA2024 🏷️

Lot balonem Szczecin i okolice

DreamBalloon organizuje loty widokowe w północnej Polsce. Szczecin jest jedną z głównych lokalizacji naszych lotów. Zróżnicowanie ukształtowania terenu w okolicach Szczecina sprawia, że jest wyjątkowo widowiskowy.

Skąd startujemy?

Często z lotniska Dąbie, ale dokładne miejsce startu ustalamy przed lotem, biorąc pod uwagę aktualne prognozy i warunki pogodowe. Czasem zdarza nam się również przelecieć nad centrum Szczecina.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Piękna nizina Szczecińska

Szczecin to miasto, w którym do tej pory rzadko pojawiały się balony. Położone blisko granicy od zachodu, otoczone wodą od północy, lasami od wschodu. To wszystko sprawia, że uznane jest za trudny teren do latania balonem. Dodatkowo bliskość lotniska w Goleniowie daje pewne ograniczenia pilotom balonów. Jednak DreamBalloon ma spore doświadczenie w organizowaniu lotów w takich miejscach. Dlatego jako jedyni w Polsce oferujemy naszym pasażerom regularne loty w Szczecinie. Oczywiście wymaga to dostosowania lotu do warunków meteorologicznych i geograficznych, dlatego czasami musimy wyjechać na start poza ścisłe centrum miasta. Czasami nawet musimy oddalić się od miasta na odległość gwarantującą bezpieczne przeprowadzenie lotu. Jednak zawsze mamy na względzie to, że nasi pasażerowie chcą zobaczyć panorama miasta lub wręcz przelecieć nad samym miastem.

Szczecin i okolice z góry

Poniżej mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z dotychczasowych lotów w okolicach Szczecina i nad miastem:

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂