☀️ Promocja na POCZĄTEK SEZONU -18%! ☀️

Lot balonem Warszawa

Duże miasta, poza niezliczonymi walorami dają jeden minus: nie można planować nad nimi codziennych lotów balonem. Oczywiście jest to możliwe okazjonalnie i wymaga odpowiednich zezwoleń i ustaleń z władzami lotniczymi.
Jednak DreamBalloon daje możliwość skorzystania z usług zarówno mieszkańcom Łodzi, jak i Warszawy, a także wszystkich okolicznych miejscowości. Uruchamiamy loty w okolicach Kampinoskiego Parku Narodowego oraz Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Od połowy czerwca 2023 roku obecni będziemy w regionie pomiędzy Sochaczewem, a Płońskiem, gdzie regularnie latać będziemy naszymi balonami. Dzięki tej lokalizacji lotów, nasi pasażerowie zobaczą z góry najpiękniejsze widoki centralnej Polski z często widoczną Wisłą, a przy dobrej widoczności panoramy miast zarówno Warszawy jak i Łodzi. Zapraszamy do rezerwacji terminów.

Skąd startujemy?

W ramach regionu Warszawa-Łódź latamy pomiędzy Sochaczewem, a Płońskiem; w okolicach Kampinoskiego Parku Narodowego oraz Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Decyzję o tym gdzie dokładnie polecimy danego dnia podejmujemy w dniu lotu, po analizie pogody i uzyskaniu odpowiednich zgód.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Lot balonem Warszawa i okolice

Tereny między Sochaczewem a Płońskiem oraz okolice Kampinoskiego Parku Narodowego i Bolimowskiego Parku Krajobrazowego oferują piękne krajobrazy i unikalne walory przyrodnicze.

W okolicach Kampinoskiego Parku Narodowego można podziwiać malownicze krajobrazy Puszczy Kampinoskiej, z bogatą roślinnością leśną, pięknymi stawami i rzekami, a także cennymi zabytkami kultury materialnej i duchowej. W samym parku znajdują się także wyjątkowe formy terenu, takie jak wydmy, wrzosowiska i bagna.

Bolimowski Park Krajobrazowy natomiast charakteryzuje się różnorodnością krajobrazów, w tym pagórkowatymi terenami z licznymi polami i łąkami, a także lasami mieszanymi i dolinami rzek. W parku znajdują się liczne cenne gatunki roślin i zwierząt, a także zabytki kultury, takie jak ruiny zamku w Czersku.

Tereny między Sochaczewem a Płońskiem to także piękne krajobrazy, z wspaniałymi widokami na lasy, pola i łąki. W okolicach znajduje się wiele rezerwatów przyrody, takich jak rezerwat przyrody Mszar w Borowiu, w którym można podziwiać unikalną faunę i florę, a także liczne zabytki kultury, w tym kościoły i pałace.

Okolice Warszawy z góry

Poniżej zdjęcia z naszych licznych lotów.

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

Poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂