☀️ Promocja na POCZĄTEK SEZONU -18%! ☀️

Lot balonem to wspaniałe doświadczenie

Doświadczenie życia

Lot balonem jest wyjątkowy

Lot balonem jest wyjątkowy
To jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, nieporównywalne doświadczenie. Dla jednych ekscytujący, cichy spokojny. Dla innych nawet medytacyjny. Z pewnością zawsze oferuje piękne widoki, oszałamiającą panoramę, różnorodność barw i spojrzenie z góry przy poczuciu wolności i lekkości.

W czasie lotu balonem będziesz miał możliwość doświadczenia niesamowitej nawigacji. Dziś, gdy króluje elektronika, samoloty latają przy pomocy autopilota, nawet kierowcy samochodu dokładnie wiedzą jak mają jechać i o której godzinie przybęda na miejsce. Pilot balonu zdany jest wyłącznie na naturę. Jego wiedza i doświadczenie pozwala wykorzystać w pełni siły wiejącego wiatru do przekazania tego niezwykłego doświadczenia swoim pasażerom.
Dzięki temu będziesz mógł podziwiać najpiękniejsze widoki z Twojej okolicy, majestatycznie przelecisz nad miastem, jeziorem czy lasem. W końcu wylądujesz i uświadomisz sobie jak ekscytującą podróż odbyłeś i że zobaczyłeś miejsca obok których  żyjesz ale których nigdy z tej perspektywy nie widziałeś.

Bez względu na to w którym regionie polecisz, zawsze każdy lot jest ekscytujący. Czy to będzie Nizina Szczecińska, Kaszuby, czy Kujawy, każdy region oferuje niezapomniane przeżycia. Poranne loty dają możliwość podziwiania wschodu słońca i budzącego się dnia, wieczorne natomiast ukazują piękno zachodzącego słońca i zbliżającego się wieczoru z pięknymi barwami nieba. Po każdym locie – zarówno wieczornym jak i porannym, zapewnimy miły poczestunek. Będzie czas na wspólną lampkę szampana i gorącą kawę oraz wręczenie okolicznościowych dyplomów w miłej atmosferze.

Jak to wszystko przebiega?

Hurra!! Wreszcie dostałeś SMS z informacją od pilota, że dzisiejszy lot się odbędzie. Świetnie, być może czekałeś na to kilka tygodni bo pogoda była zła, a być może jest to Twoja pierwsza próba i od razu przystępujemy do lotu. Tak czy inaczej rozpoczynamy wielką przygodę.

A zaczyna się ona od momentu gdy pojawisz się we wskazanym miejscu o wskazanej godzinie. Zostaniesz powitany przez pilota i jego załogę, przejdziesz krótką procedurę check-in. Nie musisz mieć ze sobą biletu. Twoje Imię i Nazwisko jest w naszym systemie i pilotowi wystarczy, że je podasz.
Krótkie omówienie planu lotu i zaczynamy. Razem wyciągamy kosz z przyczepy oraz powłokę balonu. Szybkie przygotowanie balonu i pilot zaprosi wszystkich pasażerów na odprawę. Jest to bardzo ważny moment ponieważ omówione zostaną wszystkie najważniejsze aspekty. Od startu aż po lądowanie. Pilot powie Ci jaką należy mieć pozycję do lądowania, jak będzie przebiegał lot, w jakich rejonach wylądujecie i mniej więcej kiedy wrócicie do domu.

Następnym krokiem jest napełnianie balonu zimnym, a później ciepłym powietrzem. W tym momencie zostaniesz poproszony o pomoc. Pamiętaj, pomoc przy balonie choć jest fizyczną pracą, nie należy jej tak traktować. Kiedy zgadzasz się na udzielenie swojej pomocy, stajesz się częścią załogi. Twoja rodzina może to uwieczniać na zdjęciach lub filmach, a Twoje zaangażowanie z pewnością pomoże nam w sposób szybki i sprawny przygotować balon do lotu.

I wreszcie start. Moment oderwania się od ziemi jest tym na który czekaliśmy. Właśnie po to tu jesteśmy i gwarantujemy – nie będziesz rozczarowany. Pierwsze wrażenia są NIEZIEMSKIE. Czujemy coś czego nie da nam lot żadnym innym statkiem powietrznym. Ten kontakt z naturą i ta cisza przerywana pracą palnika. To trzeba przeżyć.
W czasie lotu pilot dużo opowie o samym locie, możesz pytać go o wszystko. On jest skoncentrowany na locie ale z pewnością znajdzie czas aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.

I w końcu przychodzi moment lądowania. Odpowiednia pozycja, lekkie dotknięcie ziemi i jesteśmy. Balon stoi gdzieś na polu, samochody za chwilę dojadą a my robimy kolejne zdjęcia już na ziemi. Za chwilę razem spakujemy balon do przyczepy i przyjdzie czas na poczęstunek i rozdanie dyplomów-certyfikatów przy lampce szampana.

Po wszystkim załoga odwiezie Cię na miejsce startu, gdzie zaparkowałeś swój samochód.

Jesteśmy przekonani, że pozytywne emocje pozostaną jeszcze na długo, Ty będziesz kolejnym zadowolonym pasażerem balonu na ogrzane powietrze 🙂 🙂

Zamów bilet na swój lot balonem

Decydując się na lot z DreamBalloon możesz oczekiwać:

Kupując bilet na lot otrzymujesz:

DreamBalloon to:

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

Poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂