Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące lotu balonem

Sprawdź naszą stronę z pytaniami FAQ

Możesz zobaczyć więcej zdjęć z całego lotu

Lataj bezpiecznie z dreamballoon

Zapewniamy, że z pasją i profesjonalnie zrealizujemy Twoje marzenie o lataniu.
lot balonem to z jednej strony prosta obsługa techniczna, z drugiej jednak balony są wykonane w zaawansowanych technologicznie metodach. Dlatego staramy się aby nasz sprzęt spełniał najwyższe europejskie wymogi i standardy bezpieczeństwa, a nasi pracownicy zarówno latający jak i obsługujący legitymują się najwyższymi kwalifikacjami.

Jesteśmy pewni, że kupując lot balonem z DreamBalloon, możesz spodziewać się bezpiecznej i niezapomnianej przygody.

DreamBalloon to:

 

Masz inne pytania? Zadzwoń do nas lub napisz:

DreamBalloon jest przewoźnikiem zatwierdzonym przez europejskie i polskie władze lotnicze

DTA.png
Duńska Agencja Transportowa kontroluje i nadzoruje działalność DreamBalloon na terenie Europy
ulc_logo
Urząd Lotnictwa Cywilnego wydał zgodę na działalność DreamBalloon w Polsce

Loty balonem w północnej Polsce

 

Bez względu na to w którym regionie polecisz, zawsze każdy lot jest ekscytujący. Czy to będzie Nizina Szczecińska, Kaszuby, czy Kujawy, każdy region oferuje niezapomniane przeżycia. Poranne loty dają możliwość podziwiania wschodu słońca i budzącego się dnia, wieczorne natomiast ukazują piękno zachodzącego słońca i zbliżającego się wieczoru z pięknymi barwami nieba. Po każdym locie – zarówno wieczornym jak i porannym, zapewnimy miły poczestunek. Będzie czas na wspólną lampkę szampana i gorącą kawę oraz wręczenie okolicznościowych dyplomów w miłej atmosferze.

Sam polecę czy przekażę lot w prezencie?

Gavekasse til ballonflyvning

Lot balonem zajmuje 1 godzinę. Jest to z jednej strony niewiele czasu. Każdy z naszych pasażerów mówi, że czas upływa w balonie tak szybko… Z drugiej strony ta godzina to świetny pretekst na spotkanie z rodziną. Zaproś swoją rodzinę lub przyjaciół na Twój lot. Niech zobaczą jak startujesz, pojadą samochodem za lecącym balonem i przywitają Cię na miejscu lądowania. Z pewnością będzie to dla nich ciekawa przygoda i pomysł na wspólne spędzenie czasu w przyszłości. A może razem podarujecie kolejny lot komuś ważnemu? W DreamBalloon możesz kupić lot balonem w prezencie i przekazać go w unikalnym pudełku, z którego wyleci balon po otwarciu.