Lot balonem w Słupsku i na Kaszubach

Lot między Ustką a Słupskiem? Niby niewielki teren ale za to jaki ładny. Z jednej strony widzimy miasto, które zawsze czaruje swoim urokiem, niezależnie od pory roku. Z drugiej strony widok na wybrzeże i piękne morze Bałtyckie. Przy dobrej widoczności możemy podziwiać widoki w promieniu nawet 100 km.

Kaszuby z kolei to ogromny teren zróżnicowanych widoków. To lasy, małe miejscowości, przepiękne jeziora i wspaniała natura. Nigdy nie mamy dość Kaszub widzianych z góry. Każdy lot jest inny i każdy dostarcza wrażeń na najwyższym poziomie.

Jak polecieć? To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.
2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.
3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.
4. Brawo! Jesteś zapisany na lot!

Więcej informacji na stronach

Zarezerwuj swój lot balonem

Bilet na lot balonem

Kupując bilet na lot z DreamBalloon nie musisz się martwić o złą pogodę, termin ważności biletu czy niedogodne miejsce lotu. Masz 24 miesiące na wykorzystanie biletu w dowolnym miejscu i terminie.

Bilet na lot dla jednej osoby - 650 zł

Lot balonem z zaproszeniem

Podaruj bliskiej osobie bilet na lot balonem wraz z unikalnym zaproszeniem i w kopercie DreamBalloon. Masz 24 miesiące od dnia zakupu na wykorzystanie biletu w dowolnym miejscu i terminie.

Bilet z zaproszeniem na lot dla jednej osoby - 695 zł

DreamBalloon

DreamBalloon Sp. z o.o.

ul. Wyścigowa 9/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56


email: Info@dreamballoon.pl
tel.  +48 881 683 888