🏷️ -10% z kodem ZIMA2024 🏷️

Lot balonem Kaszuby

Kaszuby to niezwykle malowniczy teren, który oferuje niezapomniane widoki szczególnie z kosza balonu. W naszym kalendarzu lotów loty na Kaszubach zwykle odbywają się w rejonie „Trójmiasto Południe”, w którym często widać wybrzeże pięknego morza Bałtyckiego. Przy dobrej widoczności możemy podziwiać widoki w promieniu nawet 100 km.

Skąd startujemy?

W naszym kalendarzu lotów można wybrać, przykładowo, rejon Słupska. Dokładne miejsce startu jest ustalane przed lotem, aby pilot mógł wziąć pod uwagę najbardziej aktualne prognozy pogody. Z miejsca spotkania pasażerowie naszym transportem zawożeni są na konkretne miejsce startu.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Lot balonem Kaszuby

Kaszuby to ogromny teren zróżnicowanych widoków. To lasy, małe miejscowości, przepiękne jeziora i wspaniała natura. Nigdy nie mamy dość Kaszub widzianych z góry. Każdy lot jest inny i każdy dostarcza wrażeń na najwyższym poziomie.

Kaszuby z góry

Poniżej mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z dotychczasowych lotów na Kaszubach:

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂