O DreamBalloon

DreamBalloon to firma założona  w 2012 roku w Danii. Jej założyciel Philip Mundt przy wsparciu sponsorskim ze strony firmy GoDream rozpoczął komercyjne loty 12-osobowym balonem. Szybko okazało się, że firma trafiła w zapotrzebowanie Duńczyków i w ciągu 5 lat stała się największym przewoźnikiem balonowym w Danii, żeby w roku 2018 wejść na rynek szwedzki i stać się największym przewoźnikiem balonowym w całej Skandynawii. Od roku 2020 firma DreamBalloon działa i rozwija się na rynku polskim.

Dlaczego warto latać z DreamBalloon?

Pozdrowienia od Szefa Pilotów

DreamBalloon to doskonale zorganizowana firma oferująca usługi w zakresie przewozu pasażerskiego balonami na ogrzane powietrze.
Trafiłem do niej w 2014 roku, mając bogate doświadczenie pracy w firmach na całym świecie. Wcześniej pracowałem w mniejszych i większych organizacjach, jednak to właśnie DreamBalloon urzekła mnie swoim doskonale zorganizowanym systemem pracy. Tutaj stawia się ogromny nacisk na zadowolenie Klienta i rozwój.

Dzięki pracy w DreamBalloon nauczyłem się jak doskonale może funkcjonować biuro obsługi klienta aby ten czuł się zawsze dobrze poinformowany oraz jak wielką wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa przeprowadzanych lotów.

W 2020 roku postanowiłem przekazać to wypracowane przez lata doświadczenie pasażerom z Polski, otwierając tutaj oddział tej doskonale funkcjonującej firmy.

Jeśli szukasz atrakcji, która nie wymaga specjalnego przygotowania fizycznego, z której może skorzystać praktycznie każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, zdecydowanie powinieneś spróbować lotu balonem z DreamBalloon.

Czekam na Ciebie na pokładzie jednego z naszych pięknych balonów. Do zobaczenia!

Bartek Oberski, pilot i manager w DreamBalloon Polska.

 

DreamBalloon

DreamBalloon Sp. z o.o.

ul. Wyścigowa 9/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56


email: Info@dreamballoon.pl
tel.  +48 881 683 888