Piloci w DreamBalloon

Piloci DreamBalloon

Założyciel firmy Philip Mundt

Philip Mundt er ballonpilot hos DreamBalloonZ doświadczeniem ponad 1000 godzin jako kapitan balonu, Philip jest jednym z najlepiej przygotowanych pilotów komercyjnych w Europie. Jego doświadczenie jako założyciela i managera DreamBalloon sprawia, że jest on osobą o najwyższych kwalifikacjach w firmie.

Philip ustanowił duński rekord długości lotu balonem (7 godzin i 25 minut) i leciał na wysokości 20.000 stóp. Jest aktywnym pilotem sportowym. Wygrał Mistrzostwa Danii w 2008, 2009 i 2011 roku. Philip jest członkiem Duńskiej Unii Balonowej oraz w firmie DreamBalloon jest szefem wszystkich komercyjnych pilotów.

Pilot i szef pilotów Bartosz Oberski

Bartek to pilot zawodowy o bardzo bogatym doświadczeniu, zdobytym na całym świecie. Swoje komercyjne loty pasażerskie przeprowadzał w Malezji, Singapurze, Bahrajnie, Arabii Saudyjskiej, Tunezji, Meksyku, na Spitzbergenie i w całej Europie.

Bartek lata od 2000 roku i od tego czasu doskonali swoje umiejętności w lotach z pasażerami.

Dominik Nowakowski - pilot

Pilot z dużym doświadczeniem sportowym i w lotach pasażerskich. Od wielu lat  obsługuje balony komercyjne, ale uwielbia też nietypowe przeloty i wyzwania lotnicze.

Hans-Jörg Spies - pilot

Niemiecki pilot balonów pasażerskich. Hans uwielbia Polaków, Polskę i z chęcią odwiedza ją od wielu lat. Nie mówi jeszcze po polsku ale szybko się uczy. Duże doświadczenie w lotach pasażerskich pozwala mu na pracę w różnych miejscach na świecie a Polskę upodobał sobie szczególnie.

Bilet na lot balonem

Kupując bilet na lot z DreamBalloon nie musisz się martwić o złą pogodę, termin ważności biletu czy niedogodne miejsce lotu. Masz 24 miesiące na wykorzystanie biletu w dowolnym miejscu i terminie.

Bilet na lot dla jednej osoby - 650 zł

Lot balonem z zaproszeniem

Podaruj bliskiej osobie bilet na lot balonem wraz z unikalnym zaproszeniem i w kopercie DreamBalloon. Masz 24 miesiące od dnia zakupu na wykorzystanie biletu w dowolnym miejscu i terminie.

Bilet z zaproszeniem na lot dla jednej osoby - 695 zł

DreamBalloon

DreamBalloon Sp. z o.o.

ul. Wyścigowa 9/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56


email: Info@dreamballoon.pl
tel.  +48 881 683 888