[INSERT_ELEMENTOR id="4601"]

Lot w Trójmieście i okolicach

Piękny fragment Polski widziany z góry

Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Kartuzy i okolice

Od Półwyspu Helskiego, przez Kartuzy, Trójmiasto, ujście Wisły aż po Elbląg. To miejsca, które tworzą region Trójmiasta w naszym kalendarzu. 

Loty w danym dniu odbędą się w tej części regionu, w której są najkorzystniejsze warunki pogodowe oraz w której uzyskamy zgodę na lot. Nasi piloci w dniu lotu decydują czy będzie to północna czy południowa część regionu. Możliwe jest także przeprowadzenie lotu w okolicach Żukowa, gdzie ograniczeń mamy znacznie mniej a tereny lotów są przepiękne.
Czasami możliwe są również starty z Wyspy Sobieszewskiej i przeloty nad Wisłą.

Zdecydowanie jednak, niezależnie w której części regionu polecisz, lot ten będzie wspaniałym doświadczeniem i z pewnością dostarczy niezwykłych wrażeń.

Zamów bilet na swój lot balonem

Celem wspaniałej podróży nie jest konkretne miejsce, a sposób dotarcia do niego

Henry Miller

DreamBalloon oferuje loty w całej północnej Polsce. Kupując bilet, swobodnie możesz zdecydować w którym regionie chcesz polecieć. Decyzję tą możesz zmieniać bez żadnych ograniczeń.

Pamiętaj – zawsze staramy się latać w miejscu, które wybrałeś na lot. Jednak w obliczu ograniczeń pogodowych czasami jesteśmy zmuszeni zmienić miejsce startu ze względu na bezpieczeństwo przeprowadzanych lotów.

[INSERT_ELEMENTOR id="4551"]