Lot balonem Gdańsk i okolice

Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Władysławowo, Wejherowo, Kartuzy i okolice. Ten rejon należy do najbardziej widokowych w całej Polsce ze względu na bliskość Bałtyku i zróżnicowanie terenu.

Skąd startujemy?

W naszym kalendarzu lotów region Trójmiasta podzieliliśmy na region Północ i region Południe.

Najczęstszymi punktami spotkań w regionie północnym są: Rumia, Reda, Wejherowo czy Luzino. W regionie południowym najczęściej spotykamy się w Kartuzach, Żukowie czy Pruszczu Gdańskim.

Czasami możliwe są starty z Wyspy Sobieszewskiej i przeloty nad Wisłą.

Dopiero z miejsca spotkania pasażerowie naszym transportem zawożeni są na konkretne miejsce startu, a te zależy zawsze od aktualnej prognozy pogody i od warunków jakie otrzymujemy danego dnia od Kontroli Ruchu Powietrznego.

Jak polecieć? To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.
2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.
3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.
4. Brawo! Jesteś zapisany na lot!

Więcej informacji na stronach

Zarezerwuj swój lot balonem

Lot balonem Trójmiasto i okolice

W naszym kalendarzu lotów region Trójmiasta podzieliliśmy na region Północ i region Południe. Najczęstszymi punktami spotkań w regionie północnym są: Rumia, Reda, Wejherowo czy Luzino. W regionie południowym najczęściej spotykamy się w Kartuzach, Żukowie czy Pruszczu Gdańskim. Dopiero z miejsca spotkania pasażerowie naszym transportem zawożeni są na konkretne miejsce startu, a te zależy zawsze od aktualnej prognozy pogody i od warunków jakie otrzymujemy danego dnia od Kontroli Ruchu Powietrznego.

Państwo, zapisując się na lot, wybierają natomiast region – północ lub południe. Czasami możliwe są starty z Wyspy Sobieszewskiej i przeloty nad Wisłą.

Zdecydowanie jednak, niezależnie w której części regionu polecisz, lot ten będzie wspaniałym doświadczeniem i z pewnością dostarczy niezwykłych wrażeń.

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56
Biuro obsługi klienta:
poniedziałek – piątek
14:00 – 17:00
+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
14:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂