Lot balonem w Gdańsku i okolicach

Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Władysławowo, Wejherowo, Kartuzy i okolice.

W naszym kalendarzu lotów region Trójmiasta podzieliliśmy na region Północ i region Południe. Najczęstszymi punktami spotkań w regionie północnym są: Rumia, Reda, Wejherowo czy Luzino.

Lot balonem w Trójmieście i okolicach

W regionie południowym najczęściej spotykamy się w Kartuzach, Żukowie czy Pruszczu Gdańskim. Dopiero z miejsca spotkania pasażerowie naszym transportem zawożeni są na konkretne miejsce startu, a te zależy zawsze od aktualnej prognozy pogody i od warunków jakie otrzymujemy danego dnia od Kontroli Ruchu Powietrznego.

Państwo, zapisując się na lot, wybierają natomiast region – północ lub południe. Czasami możliwe są starty z Wyspy Sobieszewskiej i przeloty nad Wisłą.

Zdecydowanie jednak, niezależnie w której części regionu polecisz, lot ten będzie wspaniałym doświadczeniem i z pewnością dostarczy niezwykłych wrażeń.

Jak polecieć? To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.
2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.
3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.
4. Brawo! Jesteś zapisany na lot!

Więcej informacji na stronach

Zarezerwuj swój lot balonem

Bilet na lot balonem

Kupując bilet na lot z DreamBalloon nie musisz się martwić o złą pogodę, termin ważności biletu czy niedogodne miejsce lotu. Masz 24 miesiące na wykorzystanie biletu w dowolnym miejscu i terminie.

Bilet na lot dla jednej osoby - 650 zł

Lot balonem z zaproszeniem

Podaruj bliskiej osobie bilet na lot balonem wraz z unikalnym zaproszeniem i w kopercie DreamBalloon. Masz 24 miesiące od dnia zakupu na wykorzystanie biletu w dowolnym miejscu i terminie.

Bilet z zaproszeniem na lot dla jednej osoby - 695 zł

DreamBalloon

DreamBalloon Sp. z o.o.

ul. Wyścigowa 9/1
78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56


email: Info@dreamballoon.pl
tel.  +48 881 683 888