☀️ Promocja na POCZĄTEK SEZONU -18%! ☀️

Lot balonem Gdańsk i okolice​

Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz Władysławowo, Wejherowo, Kartuzy i okolice. Ten rejon należy do najbardziej widokowych w całej Polsce ze względu na bliskość Bałtyku i zróżnicowanie terenu.

Skąd startujemy?

W naszym kalendarzu lotów można wybrać, przykładowo, rejon Słupska. Dokładne miejsce startu jest ustalane przed lotem, aby pilot mógł wziąć pod uwagę najbardziej aktualne prognozy pogody.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Lot balonem Kaszuby

Kaszuby to ogromny teren zróżnicowanych widoków. To lasy, małe miejscowości, przepiękne jeziora i wspaniała natura. Nigdy nie mamy dość Kaszub widzianych z góry. Każdy lot jest inny i każdy dostarcza wrażeń na najwyższym poziomie.

Trójmiasto i okolice z góry

Poniżej mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z dotychczasowych lotów w okolicach Trójmiasta:

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

Poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂