☀️ Promocja na POCZĄTEK SEZONU -18%! ☀️

Lot balonem Wrocław i okolice

DreamBalloon organizuje loty widokowe w wielu rejonach Polski, w tym również w okolicach Wrocławia.

Skąd startujemy?

Na tę chwilę naszymi głównymi miejscami startów są: Lotnisko Szymanów, Lotnisko Mirosławice lub Pola Marsowe we Wrocławiu.

Pilot, biorąc pod uwagę warunki pogodowe danego dnia, odpowiednio podejmuje decyzję o wyborze konkretnego miejsca startu, a pasażerowie są o tym informowani za bieżąco i z możliwie jak największym wyprzedzeniem.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące na każdy dostępny termin i rejon (więc równie dobrze możesz polecieć, przykładowo, w okolicach Szczecina czy Poznania – nie jesteś ograniczony do lotów jedynie w rejonie Wrocławia). Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Lot balonem Poznań? Naprawdę warto!

Dolny Śląsk – od zachodu widok pięknych gór, od wschodu widok na równiny i miasto. Okolice Wrocławia, dzięki najlepszej w Polsce pogodzie, to wręcz wymarzony teren na podniebne wędrówki w balonie. Jego atrakcyjności nie można przecenić o żadnej porze roku, rano czy wieczorem. To trzeba zobaczyć.

Lot balonem Wrocław - widoki z góry

Sezon 2024 jest naszym pierwszym w okolicach Wrocławia , dlatego jeszcze nie mamy zdjęć z tego rejonu. Poniżej jednak mogą Państwo obejrzeć zdjęcia z naszych lotów w różnych innych miejscach w Polsce.

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

Poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂