Największa promocja sezonu – Drugi bilet -30%!

Lot balonem Bydgoszcz Toruń i okolice

 Teren Kujaw i ziemi Chełmińskiej jest niezwykle przyjazny turystyce balonowej.
Są jednak ograniczenia takie jak port lotniczy w Bydgoszczy czy poligon wojskowy w Toruniu. Nad tymi obiektami a także w strefach do nich należących nie możemy latać, dlatego ostateczne miejsce startu wybieramy przed samym lotem a kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i pięknem terenów nad którymi latamy.
Przyjmujemy, że region Bydgoszcz-Toruń to teren od Ciechocinka po Nakło nad Notecią. Decyzję o tym gdzie dokładnie polecimy danego dnia podejmujemy w dniu lotu, po analizie pogody i uzyskaniu odpowiednich zgód.

Od 2022 DreamBalloon lata w Toruniu i Bydgoszczy!

W 2021 mieliśmy pełny kalendarz lotów – często latając kilkoma balonami tego samego dnia w Szczecinie, Gdańsku, Koszalinie itd.

Od kwietnia 2022 planujemy regularne loty w okolicach Torunia i Bydgoszczy. Nie możemy doczekać się pięknych lotów w Kujawsko-Pomorskiem! Wypatrujcie nas niebawem!

Jak polecieć? To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.
2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.
3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.
4. Brawo! Jesteś zapisany na lot!

Więcej informacji na stronach

Zarezerwuj swój lot balonem

Loty balonem z okolicach Torunia i Bydgoszczy

DreamBalloon organizuje loty widokowe w wielu lokalizacjach w Polsce. Teren Kujaw i ziemi Chełmińskiej to wspaniały i niezwykle przyjazny turystyce balonowej region. Płaska rzeźba, stosunkowo niewielkie zalesienie i obecność najpiękniejszych polskich rzek to wszystko, czego potrzeba do przeżycia fantastycznego lotu. Ten region dodatkowo charakteryzuje łagodny mikroklimat, dający więcej dobrej do latania pogody niż na przykład regiony nadmorskie.

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56
Biuro obsługi klienta:
poniedziałek – piątek
14:00 – 17:00
+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
14:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂