Lot balonem Koszalin, Kołobrzeg i Szczecinek

Środkowe Pomorze jest piękne. Urokliwe połączenie lasów, jezior, pól i miast. To wszystko z głębią morza w tle powoduje, że loty na środkowym Pomorzu dają niezwykłe doznania.

Skąd startujemy?

W Koszalinie zwykle spotykamy się na terenie giełdy i dalej wyruszamy razem na miejsce startu, które wybieramy przed lotem, biorąc pod uwagę aktualne prognozy i warunki pogodowe. W Szczecinku często spotykamy się na terenie OSiR.

Zarówno w Koszalinie jak i w Szczecinku miejsca startu zwykle znajdują się bezpośrednio za miastem i przy sprzyjającym kierunku wiatru często udaje nam się przelecieć nad centrum.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Piękne Pomorze Środkowe

Rejony lotów zróżnicowaliśmy ze względu na warunki atmosferyczne. Często zdarza się, że w Kołobrzegu wieje silny wiatr, uniemożliwiający start balonem, a już 50 km dalej na południe można w zupełnie spokojnych warunkach startować. Dlatego dajemy naszym pasażerom możliwość wyboru regionu Kołobrzeg / Koszalin / Szczecinek aby wykluczyć odwołanie konkretnych lotów z powodu złej pogody, a jedynie przesunąć ich lokalizację, nie tracąc tym samym na walorach samego lotu.

Koszalin to niezwykły widok na Górę Chełmską i panoramę miasta.

Kołobrzeg – ogrom morza Bałtyckiego w tle pięknych widoków na kolorowe pola i lasy.

Szczecinek to niezapomniane widoki na Pojezierze Drawskie, gdzie dominująca obecność jezior przeplata się z pięknymi barwami natury o każdej porze roku.

Pomorze środkowe z góry

Poniżej mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z dotychczasowych lotów w okolicach Koszalina i Szczecinka:

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56
Biuro obsługi klienta:
poniedziałek – piątek
14:00 – 17:00
+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
14:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂