[INSERT_ELEMENTOR id="4601"]

Lot w Koszalinie / Szczecinku / Kołobrzegu

Podziwiaj środkowe Pomorze z gory

Kołobrzeg / Koszalin / Szczecinek

Środkowe Pomorze jest piękne. Urokliwe połączenie lasów, jezior, pól i miast. To wszystko z głębią morza w tle powoduje, że loty na środkowym Pomorzu dają niezwykłe doznania.

Rejony lotów zróżnicowaliśmy ze względu na warunki atmosferyczne. Często zdarza się, że w Kołobrzegu wieje silny wiatr, uniemożliwiający start balonem, a już 50 km dalej na południe można w zupełnie spokojnych warunkach startować. Dlatego dajemy naszym pasażerom możliwość wyboru regionu Kołobrzeg / Koszalin / Szczecinek aby wykluczyć odwołanie konkretnych lotów z powodu złej pogody, a jedynie przesunąć ich lokalizację, nie tracąc tym samym na walorach samego lotu.

Koszalin to niezwykły widok na Górę Chełmską i panoramę miasta.

Kołobrzeg – ogrom morza Bałtyckiego w tle pięknych widoków na kolorowe pola i lasy.

Szczecinek to niezapomniane widoki na Pojezierze Drawskie, gdzie dominująca obecność jezior przeplata się z pięknymi barwami natury o każdej porze roku.

Zamów bilet na swój lot balonem

DreamBalloon oferuje loty w całej północnej Polsce. Kupując bilet, swobodnie możesz zdecydować w którym regionie chcesz polecieć. Decyzję tą możesz zmieniać bez żadnych ograniczeń.

Pamiętaj – zawsze staramy się latać w miejscu, które wybrałeś na lot. Jednak w obliczu ograniczeń pogodowych czasami jesteśmy zmuszeni zmienić miejsce startu ze względu na bezpieczeństwo przeprowadzanych lotów.

[INSERT_ELEMENTOR id="4551"]