Lot balonem Koszalin, Kołobrzeg i Szczecinek

Środkowe Pomorze jest piękne. Urokliwe połączenie lasów, jezior, pól i miast. To wszystko z głębią morza w tle powoduje, że loty na środkowym Pomorzu dają niezwykłe doznania.

Skąd startujemy?

W Koszalinie zwykle spotykamy się na terenie giełdy i dalej wyruszamy razem na miejsce startu, które wybieramy przed lotem, biorąc pod uwagę aktualne prognozy i warunki pogodowe. W Szczecinku często spotykamy się na terenie OSiR.

Zarówno w Koszalinie jak i w Szczecinku miejsca startu zwykle znajdują się bezpośrednio za miastem i przy sprzyjającym kierunku wiatru często udaje nam się przelecieć nad centrum.

Jak polecieć? To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.
2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.
3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące. Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.
4. Brawo! Jesteś zapisany na lot!

Więcej informacji na stronach

Zarezerwuj swój lot balonem

Piękne Pomorze Środkowe

Rejony lotów zróżnicowaliśmy ze względu na warunki atmosferyczne. Często zdarza się, że w Kołobrzegu wieje silny wiatr, uniemożliwiający start balonem, a już 50 km dalej na południe można w zupełnie spokojnych warunkach startować. Dlatego dajemy naszym pasażerom możliwość wyboru regionu Kołobrzeg / Koszalin / Szczecinek aby wykluczyć odwołanie konkretnych lotów z powodu złej pogody, a jedynie przesunąć ich lokalizację, nie tracąc tym samym na walorach samego lotu.

Koszalin to niezwykły widok na Górę Chełmską i panoramę miasta.

Kołobrzeg – ogrom morza Bałtyckiego w tle pięknych widoków na kolorowe pola i lasy.

Szczecinek to niezapomniane widoki na Pojezierze Drawskie, gdzie dominująca obecność jezior przeplata się z pięknymi barwami natury o każdej porze roku.

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56
Biuro obsługi klienta:
poniedziałek – piątek
14:00 – 17:00
+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
14:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂