☀️ Promocja na POCZĄTEK SEZONU -18%! ☀️

Lot balonem Poznań - Leszno i okolice

DreamBalloon organizuje loty widokowe w wielu rejonach Polski, w tym w rejonach Poznania i Leszna.

Skąd startujemy?

Na tę chwilę najczęściej na lotnisku w Lesznie.

Jak polecieć?
To proste!

1. Kup bilet na lot balonem na DreamBalloon.pl.

2. Po zakupie, w ciągu 10 minut otrzymasz bilet w PDF na swój adres email. Bilety nie są imienne. Każdy bilet zawiera unikatowy kod rezerwacji.

3. Na stronie kalendarz lotów wybierz dogodny termin i miejsce lotu. Bilet jest ważny przez 24 miesiące na każdy dostępny termin i rejon (więc równie dobrze możesz polecieć, przykładowo, w okolicach Szczecina czy Wrocławia – nie jesteś ograniczony do lotów jedynie w rejonie Poznania/Leszna). Kliknij wybierz i następnie wypełnij krótki formularz.

4. Brawo! Jesteś zapisany na lot! Wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca spotkania otrzymasz w wiadomości SMS i mailowo. Możesz również się z nami wcześniej skontaktować.

Lot balonem Poznań? Naprawdę warto!

To piękne równinne tereny Wielkopolski. Nieprzypadkowo słynące przede wszystkim z lotów szybowcowych. Tam właśnie w sezonie letnim tworzą się najlepsze warunki do żeglowania w powietrzu szybowcem w ciągu dnia a wczesnym rankiem i wieczorem pogoda pozwala latać balonem. Wystarczy wzbić się na kilka metrów i natychmiast widać że nigdy nie jesteśmy sami w powietrzu.

Widoki z góry: Poznań - Leszno

Sezon 2024 jest naszym pierwszym w Poznaniu i Lesznie, dlatego jeszcze nie mamy zdjęć z tego rejonu. Poniżej jednak mogą Państwo obejrzeć zdjęcia z naszych lotów w różnych innych miejscach w Polsce.

Więcej informacji na stronach:

Zarezerwuj swój lot balonem

czarne logo dreamballoon

W DreamBalloon mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu bezpiecznych i niezapomnianych lotów balonem. Latamy z prawdziwą pasją i dbamy o to, aby każdy pasażer doświadczył wspaniałej przygody.

Firma
DreamBalloon Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 9/1 78-400 Szczecinek
NIP: 673 190 96 56

Biuro obsługi klienta:

Poniedziałek – piątek
10:00 – 17:00

+48 602 868 883​

Poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00

DreamBalloon.pl

Zdjęcia, nagrania z lotów
i promocje last minute

info@dreamballoon.pl

Szybko odpisujemy
🙂